Untitled-1

Profesyonel Makinelerle En İyi Hizmet

findik_kirma
Fındık Kırma
Senelerin birikimi sonucu hazırlanmış profesyonel makinelerle getirdiğiniz fındıkları kusursuz bir biçimde kırıyor ve bir sonraki adım olan kavurma işlemine geçiriyoruz. Kavurma işlemi istemeyen müşterilerimiz için doğrudan paketleme ya da teslim etme işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Makinelerimiz üst düzey AR-GE çalışmaları sonucu üretilen makineler olduğundan fındıklarınızı boyutlarına göre ayırarak kabuğun kırılıp için parçalanmamasını sağlamaktadır.
Fındık Kavurma

Senelerin vermiş olduğu birikimlerle yoğun deneme ve uğraşlar sonucu geliştirilen profesyonel makinelerde fındığınızı uygun sıcaklıkta kavuruyoruz.

Kavurma işleminden sonra kar tanesi çıkan fındıklarınızı kabuklarından tamamen arındırmak için eleme işlemine sokuyor ve mükemmel kavurma kalitesinde fındıklarınızı paketleme işlemine alıyoruz


findik_kavurma
findikdolunay
Paketleme
Kırılan ve kavrulan fındıklarınız dış kabuğundan ayrıldığında hava ile temasıyla birlikte bozulmaya daha yatkın bir hale gelecektir. Ancak tamamen havasız yaptığımız vakumlu paketleme işlemi sonrası fındıklarınızı uzun süre saklayabileceksiniz.